Kontaktai
Židikų kultūros centras
M. Pečkauskaitės g. 28,
Židikai, LT-89442
Mažeikių r.
Tel: 8 443 50041
Mob. tel: 8 626 19682
El. paštas: zidikukc@gmail.com

Raskite mus per Facebook

Naujienos

 
 
 
Grupės „Ambrozija“ 25 – čio šou
Tiems, kurie užaugo kartu su „Ambrozija“ – geros žinios. Klasikinio humoro atominė bomba grįžta į koncertų sales su šimteriopu užtaisu. Nuo tų laikų, kai žmonės savaime susitaikydavo stebėdami TV ekranuose ir koncertų salėse Galvanauskų šeimynos nuotykius, praėjo 25 – eri . Užaugo nauja karta tų, kurie dabar internete stebi humoristų pasirodymus. Todėl visus, kurie dar atsimena bobulių Genės ir Janės kvailiojimus, keistuolio Beausio smagias pastangas padėti kaimynams, Tatos ir Stefos beprotiškai juokingas auklėjimo pamokas – kviečiame į nerealiai linksmą humoro grupės „Ambrozija“ 25 – ečio koncertą. Dainos, iki ašarų juokingos situacijos, nauji bei visiems iki skausmo brangūs ir mylimi personažai padės Jums pamiršti visas bėdas ir suprasti – gyvenimas jau tuo puikus, kad dar galime juoktis. Į koncertą drąsiai veskitės savo vaikus, nes tikrai nebus prieš juos dėl ko rausti. O šeima, kuri juokiasi kartu – stipri ir galinga. Lyg būtų kartu pragyvenusi 25 metus .
Humoro grupės „Ambrozija“ 25 - čio šou Židikų kultūros centre vyks balandžio 11 d., 20.15 val., o bilietas į šį pasirodymą – tikrai puiki dovana Jūsų artimiesiems ir bičiuliams .


Bilieto kaina – 6 €. Prieš koncertą – 7 €. Vaikams (7m. – 12m.) – 3 €. 
Bilietus įsigyti galite Židikų kultūros centre. 
Rezervuoti bilietus galite tel. 8 696 88919
 
 
SUSITIKIMAS SU GYVENTOJAIS LR Seimo narys V. Ąžuolas kartu su AB „Lietuvos pašto“ generaline direktore L. Minderiene organizuoja bendrą vietos valdžios, pašto skyrių darbuotojų ir gyventojų susitikimą, pašto paslaugų pertvarkos klausimams aptarti. Visus maloniai kviečiame dalyvauti!
 
TEMA: LIETUVOS PAŠTO PASLAUGŲ TEIKIMO ŠALIES KAIMIŠKOSE VIETOVĖSE PERTVARKA ŽIDIKŲ KULTŪROS CENTRE 2017 m. liepos 12 d. 14.00 val. – 16.00 val.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dėmesio dėmesio!!!
 
2017-04-03 iki 2017-04-17 Pikelių kultūros namuose tautodailininko iš Šiaulių rajono Ginkūnų Gintaro Daukšos tapybos darbų paroda. Kviečiame visus apsilankyti.
 
 
 
MAŽEIKIŲ TREČIO AMŽIAUS
UNIVERSITETO
       K O N C E R T A S
2017 m. kovo 29 d. 16 val. Židikų kultūros centre
  
  SKIRTAS ŽIDIKŲ   
BENDRUOMENEI
 
 
 KONCERTUOS:
 
UNIVERSITETO CHORAS „MELODIJA“,
MOTRŲ ANSAMBLIS „ŽARA“,
ROMANSŲ ANSAMBLIS „ŠIRDIES AIDAS“,
ŠOKIŲ STUDIJA „SERBENTĖLĖ“,
KAPELA„AKORDAS“.
 
NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME VISUS ŽIDIKIŠKIUS
 (IR NE TIK) PABŪTI KARTU.
 
 
  ĮĖJIMAS NEMOKAMAS
 
 
 
 
 
 
Š. M. KOVO MĖN. 26 D. 14 VAL. ŽIDIKŲ KULTŪROS CENTRE

su  gražiausiomis savo dainomis koncertuos Laura ir Klarkas, grupė "Balius". 
Bilieto kaina suaugusiam - 5 eurai, vaikams iki 7 m.nemokamai ir vaikams nuo 7 m. iki 12 m. - 2 eurai. 
Kainos prieinamos, nes koncertuoja du atlikėjai. 
Bilietus prašome įsigyti Židikų kultūros centre .
Vietos rezervuojamos iš anksto.
 
 
 
               
 
 
 
               
 
 
 
 
Kovo 7 d. (antradienį) Židikų kultūros centre vyko iškilminga rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premijos įteikimo ceremonija. Apdovanojimas skiriamas už rašytojos gyvenimo ir kūrybinių vertybių puoselėjimą, kultūrinę ir švietėjišką veiklą. Šiemet garbingas vardas suteiktas Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos metodininkei, Žemaitijos skautų organizacijos „Medeinos“ draugovės įkūrėjai Virginijai Katkuvienei.